Skip to Content
British universities & Colleges Sport

RESULTS

St Mary's University
Sunday, 13 January 2019
Futsal
South Eastern 3A
5 - 4
Fixture time: 15:00      Venue: Tiffin Boys' School
Wednesday, 12 December 2018
Basketball
South Eastern 2A
X  
40 - 53
Fixture time: 16:30      Venue: Reading University Sports Park
Volleyball
South Eastern 2A
1 - 3
Fixture time: 16:00      Venue: St Mary's Sports Village
Basketball
South Eastern 3A
X  
50 - 53
Fixture time: 15:00      Venue: Reading University Sports Park
Lacrosse
South Eastern 3A
17 - 4
Fixture time: 15:00      Venue: Teddington Lock Sports Campus
Rugby Union
South Eastern 2A
40 - 12
Fixture time: 14:00      Venue: Teddington Lock Sports Campus
Additional Notes: 
St Mary's University Womens 1st: 8 trys, 0 conversions, 0 penalties
University College London Womens 1st: 2 trys, 1 conversions, 0 penalties
Rugby Union
South B
103 - 0
Fixture time: 14:00      Venue: St Mary's Sports Village
Additional Notes: 
St Mary's University Mens 1st: 15 trys, 14 conversions, 0 penalties
Reading University Mens 1st: 0 trys, 0 conversions, 0 penalties
Football
South Eastern 3A
3 - 0
Fixture time: 14:00      Venue: Falmer Campus (BRIGHTON)
Football
South Eastern 5B
X  
0 - 2
Fixture time: 14:00      Venue: Stodmarsh
Rugby League
Premier South
X  
w/o v
Walkover awarded to Exeter 1st, reason: Unable to field team
Fixture time: 13:00      Venue: Rubber Crumb - 4G
Additional Notes: St Marys unable to field a team on the day
Tennis
South Eastern 3A
0 - 12
Fixture time: 12:00      Venue: St Mary's Sports Village
Squash
South Eastern 2A
X  
w/o v
Walkover awarded to Reading 1st, reason: Unable to field team
Fixture time: --:--     
Additional Notes: St Marys have withdrawn.
Sunday, 09 December 2018
Futsal
South Eastern 3A
7 - 6
Fixture time: 18:30      Venue: St Mary's Sports Village
Cricket (Indoor)
South Eastern B
X  
68 - 115
Fixture time: --:--      Venue: SportsDock
Saturday, 08 December 2018
Gaelic Football
Midlands & South
X  
25 - 7
Fixture time: 12:00      Venue: Páirc na hÉireann
Wednesday, 05 December 2018
Basketball
South Eastern 2A
45 - 57
Fixture time: 16:30      Venue: St Mary's Sports Village
Badminton
South Eastern 2A
X  
8 - 0
Fixture time: 16:00      Venue: Bucks New Uni Sports Hall
Volleyball
South Eastern 2A
0 - 3
Fixture time: 16:00      Venue: St Mary's Sports Village
Rugby Union
South Eastern 5A
5 - 45
Fixture time: 16:00      Venue: RHUL MY 3G
Badminton
South Eastern 5A
8 - 0
Fixture time: 16:00      Venue: RHUL Sports Centre (indoor sports)
Basketball
South Eastern 3A
X  
27 - 47
Fixture time: 15:30      Venue: Deptford Green School
Netball
South Eastern 8A
33 - 43
Fixture time: 15:30      Venue: Heston Outdoor Courts
Netball
South Eastern 4A
58 - 35
Fixture time: 14:30      Venue: St Mary's Sports Village
Table Tennis
South Eastern 2A
X  
w/o v
Walkover awarded to Essex 1st, reason: Unable to field team
Fixture time: 14:00      Venue: University of Essex Sports Arena
Additional Notes: St. Marys unable to field a team
Tennis
South Eastern 4B
X  
10 - 2
Fixture time: 14:00      Venue: Middlesex University
Netball
South Eastern 1A
X  
53 - 37
Fixture time: 14:00      Venue: Christ Church Sports Centre
Rugby League
Premier South
14 - 16
Fixture time: 14:00      Venue: St Mary's Sports Village
Hockey
South Eastern 2B
2 - 5
Fixture time: 14:00      Venue: Furzefield Centre
Rugby Union
South B
0 - 42
Fixture time: 14:00      Venue: Cardiff University Sports Fields Llanrumney Grass
Additional Notes: 
Cardiff University Mens 2nd: 0 trys, 0 conversions, 0 penalties
St Mary's University Mens 1st: 6 trys, 6 conversions, 0 penalties
Football
South Eastern 4A
1 - 0
Fixture time: 14:00      Venue: Teddington Lock Sports Campus
Rugby Union
South Eastern 5B
31 - 5
Fixture time: 14:00      Venue: St Mary's Sports Village
Additional Notes: 
St Mary's University Mens 3rd: 4 trys, 4 conversions, 1 penalties
University of Essex Mens 2nd: 1 trys, 0 conversions, 0 penalties
Football
South Eastern 5B
1 - 2
  X
Fixture time: 14:00      Venue: Teddington Lock Sports Campus
Hockey
South Eastern 2A
X  
v w/o
Walkover awarded to St Mary's 1st, reason: Other
Fixture time: 13:00      Venue: Reading University Sports Park
Additional Notes: Internal diciplinary investigation.
Netball
South Eastern 8A
60 - 15
Fixture time: 13:00      Venue: St Mary's Sports Village
Sunday, 02 December 2018
Futsal
South Eastern Conference Cup
X  
2 - 8
Fixture time: 18:30      Venue: St Mary's Sports Village
Wednesday, 28 November 2018
Basketball
South Eastern 2A
X  
35 - 104
Fixture time: 19:30      Venue: Bucks New Uni Sports Hall
Netball
South Eastern 1A
76 - 19
Fixture time: 17:00      Venue: Surrey Sports Park
Volleyball
South Eastern 3A
X  
1 - 3
Fixture time: 17:00      Venue: Bucks New Uni Sports Hall
Lacrosse
South Eastern 3A
X  
1 - 24
Fixture time: 17:00      Venue: Falmer Sports Complex
Netball
South Eastern 4A
64 - 27
Fixture time: 16:30      Venue: St Mary's Sports Village
Squash
South Eastern 3A
3 - 0
Fixture time: 16:15      Venue: Teddington Sports Centre
Additional Notes: 
St Mary's University Mens 1st: 9 games
University of Surrey Mens 3rd: 0 games
Table Tennis
South Eastern 2A
0 - 5
Fixture time: 16:00      Venue: St Mary's Sports Village
Tennis
South Eastern 4B
X  
8 - 4
Fixture time: 16:00      Venue: University of Essex Sports Centre
Hockey
South Eastern 2A
6 - 0
Fixture time: 15:00      Venue: Teddington Lock Sports Campus
Hockey
South Eastern 2B
X  
4 - 8
Fixture time: 15:00      Venue: Chiswick rugby club
Netball
South Eastern 8A
40 - 37
Fixture time: 15:00      Venue: St Mary's Sports Village
Netball
South Eastern 8A
X  
25 - 35
Fixture time: 15:00      Venue: Sports Centre
Football
South Eastern 2A
2 - 3
Fixture time: 14:00      Venue: Bank of England
Football
South Eastern 1A
6 - 0
Fixture time: 14:00      Venue: Teddington Lock Sports Campus
Ultimate (Outdoor)
South Eastern 2B
X  
10 - 11
Fixture time: 14:00      Venue: Marble Hill Park
Squash
South Eastern 2A
w/o v
Walkover awarded to Royal Holloway 1st, reason: Unable to field team
Fixture time: 14:00      Venue: Kingswood
Additional Notes: St Mary's Women's Squash team have withdrawn
Rugby Union
South Eastern 2A
32 - 27
Fixture time: 14:00      Venue: Teddington Lock Sports Campus
Additional Notes: 
St Mary's University Womens 1st: 6 trys, 1 conversions, 0 penalties
London School of Economics Womens 1st: 5 trys, 1 conversions, 0 penalties
Football
South Eastern 1A
2 - 1
Fixture time: 14:00      Venue: Teddington Lock Sports Campus
Football
South Eastern 4A
2 - 2
Fixture time: 14:00      Venue: Teddington Lock Sports Campus
Table Tennis
South Eastern 3A
1 - 16
Fixture time: 13:30      Venue: St Mary's Sports Village
Football
South Eastern 5B
X  
3 - 0
Fixture time: 13:00      Venue: Sparrows Farm
Rugby Union
South B
29 - 21
Fixture time: 13:00      Venue: St Mary's Sports Village
Additional Notes: 
St Mary's University Mens 1st: 4 trys, 3 conversions, 1 penalties
University of Exeter Mens 3rd: 3 trys, 3 conversions, 0 penalties
Volleyball
South Eastern 2A
3 - 0
Fixture time: 13:00      Venue: Surrey Sports Park
Golf
South Eastern 2A
2 - 4
Fixture time: 12:00      Venue: Strawberry Hill Golf Club
Sunday, 25 November 2018
Futsal
South Eastern 1A
10 - 5
Fixture time: 18:30      Venue: St Mary's Sports Village
Futsal
South Eastern 3A
5 - 3
Fixture time: 13:00      Venue: St Pauls Sports Centre
Saturday, 24 November 2018
Futsal
South Eastern 1A
w/o v
Walkover awarded to St Mary's 1st, reason: Unable to field team
Fixture time: 14:30      Venue: St Mary's Sports Village
Additional Notes: As per email
Cricket (Indoor)
South Eastern B
X  
96 - 48
Fixture time: --:--      Venue: SportsDock
Cricket (Indoor)
South Eastern B
X  
80 - 84
Fixture time: --:--     
Cricket (Indoor)
South Eastern B
X  
v w/o
Walkover awarded to St Mary's 1st, reason: Other
Fixture time: --:--      Venue: SportsDock
Additional Notes: No Show.
Cricket (Indoor)
South Eastern B
X  
101 - 102
Fixture time: --:--     
Cricket (Indoor)
South Eastern B
X  
66 - 95
Fixture time: --:--     
Cricket (Indoor)
South Eastern B
X  
103 - 102
Fixture time: --:--      Venue: SportsDock
Cricket (Indoor)
South Eastern B
X  
88 - 87
Fixture time: --:--     
Wednesday, 21 November 2018
Netball
South Eastern Conference Bowl
53 - 29
Fixture time: 16:30      Venue: St Mary's Sports Village
Squash
South Eastern Conference Cup
0 - 3
Fixture time: 16:15      Venue: Teddington Sports Centre
Additional Notes: 
St Mary's University Mens 1st: 0 games
Roehampton University Mens 1st: 0 games
Netball
South Eastern Conference Bowl
39 - 41
Fixture time: 15:00      Venue: St Mary's Sports Village
Hockey
South Eastern Conference Cup
X  
1 - 3
Fixture time: 14:30      Venue: Falmer Sports Complex
Basketball
South Eastern Conference Cup
43 - 76
Fixture time: 14:30      Venue: St Mary's Sports Village
Rugby League
Premier South
50 - 10
Fixture time: 14:00      Venue: Clifton Campus (Grass)
Rugby Union
South Eastern Conference Cup
25 - 34
Fixture time: 14:00      Venue: St Mary's Sports Village
Additional Notes: 
St Mary's University Womens 1st: 5 trys, 0 conversions, 0 penalties
Brunel University Womens 1st: 6 trys, 2 conversions, 0 penalties
Rugby Union
Trophy
X  
19 - 38
Fixture time: 14:00      Venue: University of Essex Sports Pitches
Additional Notes: 
University of Essex Mens 1st: 3 trys, 2 conversions, 0 penalties
St Mary's University Mens 1st: 6 trys, 4 conversions, 0 penalties
Football
Trophy
6 - 1
Fixture time: 14:00      Venue: Teddington Lock Sports Campus
Football
South Eastern Conference Cup
3 - 5
Fixture time: 14:00      Venue: Bank of England
Rugby Union
South Eastern Conference Plate
41 - 9
Fixture time: 14:00      Venue: Teddington Lock Sports Campus
Additional Notes: 
St Mary's University Mens 3rd: 7 trys, 0 conversions, 2 penalties
University of Greenwich Mens 1st: 0 trys, 0 conversions, 3 penalties
Football
South Eastern Conference Cup
1 - 0
Fixture time: 14:00      Venue: Langstone Pitches
Football
Trophy
4 - 0
Fixture time: 13:45      Venue: Football 1 - 3G
Table Tennis
South Eastern 2A
w/o v
Walkover awarded to St Mary's 1st, reason: Unable to field team
Fixture time: 13:30      Venue: St Mary's Sports Village
Additional Notes: email confirmation
Rugby Union
South Eastern Conference Plate
X  
0 - 60
Fixture time: 13:30      Venue: Honor Oak Park
Additional Notes: 
King's College London Mens 3rd: 0 trys, 0 conversions, 0 penalties
St Mary's University Mens 2nd: 10 trys, 5 conversions, 0 penalties
Netball
Trophy
X  
63 - 23
Fixture time: 13:00      Venue: Indoor Sports Centre
Hockey
South Eastern Conference Cup
9 - 1
Fixture time: 13:00      Venue: Teddington Lock Sports Campus
Volleyball
South Eastern Conference Cup
0 - 3
Fixture time: 13:00      Venue: Mildmay Sports Hall
Tennis
South Eastern Conference Cup
X  
w/o v
Walkover awarded to UCL 3rd (RUMS), reason: Unable to field team
Fixture time: 12:00      Venue: Chingford School of Tennis
Additional Notes: As discussed via email, St Mary's could not field a team.
Squash
South Eastern Conference Cup
X  
w/o v
Walkover awarded to Essex 3rd, reason: Other
Fixture time: --:--      Venue: University of Essex Sports Centre
Additional Notes: St Mary's withdrew from the league
Sunday, 18 November 2018
Futsal
South Eastern 1A
12 - 2
Fixture time: 15:00      Venue: St Pauls Sports Centre
Saturday, 17 November 2018
Futsal
South Eastern 1A
1 - 8
Fixture time: 15:00      Venue: LSBU Sports Centre
Gaelic Football
Midlands & South
w/o v
Walkover awarded to Nottingham 1st, reason: Unable to field team
Fixture time: 14:30      Venue: Riverside Sports Complex
Additional Notes: Unable to field a team on the day
Wednesday, 14 November 2018
Basketball
South Eastern 2A
74 - 66
Fixture time: 16:30      Venue: St Mary's Sports Village
Netball
South Eastern 1A
15 - 61
Fixture time: 16:15      Venue: St Mary's Sports Village
Volleyball
South Eastern 3A
1 - 3
Fixture time: 16:00      Venue: St Mary's Sports Village
Rugby Union
South B
0 - 52
Fixture time: 16:00      Venue: 3G - Langstone
Additional Notes: 
Portsmouth University Mens 1st: 0 trys, 0 conversions, 0 penalties
St Mary's University Mens 1st: 8 trys, 6 conversions, 0 penalties
Hockey
South Eastern 2A
1 - 1
Fixture time: 16:00      Venue: Saffrons sports club (EASTBOURNE)
Lacrosse
South Eastern 3A
24 - 0
Fixture time: 15:30      Venue: Teddington Lock Sports Campus
Netball
South Eastern 8A
33 - 43
Fixture time: 15:30      Venue: Heston Outdoor Courts
Rugby League
Premier South
62 - 0
Fixture time: 15:00      Venue: Rugby Rubbercrumb
Squash
South Eastern 3A
X  
1 - 2
Fixture time: 14:30      Venue: Sussex Sports Centre
Additional Notes: 
University of Sussex Mens 2nd: 3 games
St Mary's University Mens 1st: 6 games
Netball
South Eastern 4A
52 - 44
Fixture time: 14:30      Venue: St Mary's Sports Village
Rugby Union
South Eastern 5B
7 - 68
Fixture time: 14:00      Venue: East London RFC
Additional Notes: 
City University London Mens 1st: 1 trys, 1 conversions, 0 penalties
St Mary's University Mens 3rd: 10 trys, 9 conversions, 0 penalties
Rugby Union
South Eastern 2A
46 - 10
Fixture time: 14:00      Venue: St Mary's Sports Village
Additional Notes: 
St Mary's University Womens 1st: 8 trys, 3 conversions, 0 penalties
Portsmouth University Womens 1st: 2 trys, 0 conversions, 0 penalties
Squash
South Eastern 2A
v w/o
Walkover awarded to Essex 2nd, reason: Unable to field team
Fixture time: 14:00      Venue: The Lensbury Club- Squash Courts
Additional Notes: st mary's wanting to withdraw from league
Table Tennis
South Eastern 2A
3 - 2
Fixture time: 14:00      Venue: CitySport
Table Tennis
South Eastern 3A
16 - 1
Fixture time: 14:00      Venue: CitySport
Football
South Eastern 1A
X  
3 - 2
Fixture time: 14:00      Venue: University of Chichester
Football
South Eastern 1A
0 - 6
Fixture time: 14:00      Venue: Chislehurst Sports Ground
Rugby Union
South Eastern 5A
35 - 0
Fixture time: 14:00      Venue: Teddington Lock Sports Campus
Additional Notes: 
St Mary's University Mens 2nd: 5 trys, 5 conversions, 0 penalties
Portsmouth University Mens 4th: 0 trys, 0 conversions, 0 penalties
Football
South Eastern 3A
0 - 5
Fixture time: 14:00      Venue: Teddington Lock Sports Campus
Football
South Eastern 4A
8 - 0
Fixture time: 14:00      Venue: Langstone Pitches
Football
South Eastern 5B
8 - 0
Fixture time: 14:00      Venue: Heston Sports Ground
Football
South Eastern 6A
2 - 9
Fixture time: 14:00      Venue: Teddington Lock Sports Campus
Hockey
South Eastern 2B
3 - 5
Fixture time: 13:00      Venue: Teddington Lock Sports Campus
Tennis
South Eastern 3A
8 - 4
Fixture time: 13:00      Venue: Surrey Sports Park
Netball
South Eastern 8A
w/o v
Walkover awarded to St Mary's 3rd, reason: Unable to field team
Fixture time: 13:00      Venue: St Mary's Sports Village
Additional Notes: Team no show
Tennis
South Eastern 4B
10 - 2
Fixture time: 12:00      Venue: St Mary's Sports Village
Sunday, 11 November 2018
Futsal
South Eastern 1A
14 - 4
  X
Fixture time: 18:30      Venue: St Mary's Sports Village
Saturday, 10 November 2018
Gaelic Football
Midlands & South
15 - 14
Fixture time: 13:00      Venue: Hazelwood Centre LLP
Wednesday, 07 November 2018
Basketball
South Eastern Conference Cup
X  
99 - 52
Fixture time: 20:00      Venue: Somers Town Community Sports Centre
Volleyball
South Eastern Conference Cup
X  
3 - 0
Fixture time: 17:00      Venue: Bucks New Uni Sports Hall
Netball
South Eastern 1A
24 - 65
Fixture time: 15:30      Venue: St Mary's Sports Village
Netball
South Eastern Conference Bowl
21 - 60
Fixture time: 15:30      Venue: Heston Outdoor Courts
Netball
South Eastern Conference Bowl
X  
10 - 35
Fixture time: 15:30      Venue: Copper Box Arena
Hockey
South Eastern Conference Cup
9 - 0
Fixture time: 15:00      Venue: Teddington Lock Sports Campus
Squash
South Eastern Conference Cup
X  
4 - 7
Fixture time: 14:00      Venue: Sports Centre
Additional Notes: 
University of Kent Mens 1st: 4 games
St Mary's University Mens 1st: 7 games
Football
South Eastern Conference Cup
0 - 3
Fixture time: 14:00      Venue: RHUL Grass Pitches
Lacrosse
South Eastern Conference Cup
X  
w/o v
Walkover awarded to Essex 1st, reason: Unable to field team
Fixture time: 14:00      Venue: University of Essex Sports Pitches
Additional Notes: St Mary's unable to field a team
Ultimate (Outdoor)
South Eastern 2B
X  
3 - 14
Fixture time: 14:00      Venue: Marble Hill Park
Football
South Eastern 1A
3 - 2
Fixture time: 14:00      Venue: Teddington Lock Sports Campus
Football
South Eastern 1A
4 - 3
Fixture time: 14:00      Venue: Teddington Lock Sports Campus
Football
South Eastern Conference Plate
1 - 1
Fixture time: 14:00      Venue: Hackney Marshes
Rugby Union
South Eastern Conference Plate
w/o v
Walkover awarded to St Mary's 2nd, reason: Unable to field team
Fixture time: 14:00      Venue: Teddington Lock Sports Campus
Additional Notes: Unfortunately Kent could not field on Wednesday Morning
Football
South Eastern Conference Cup
2 - 7
Fixture time: 14:00      Venue: Teddington Lock Sports Campus
Netball
South Eastern Conference Cup
50 - 35
Fixture time: 13:45      Venue: St Pauls Sports Centre
Table Tennis
South Eastern Conference Cup
3 - 14
Fixture time: 13:30      Venue: St Mary's Sports Village
Football
South Eastern Conference Plate
X  
3 - 2
Fixture time: 13:30      Venue: The Griffin
Tennis
South Eastern Conference Cup
X  
2 - 10
Fixture time: 13:00      Venue: Middlesex University
Badminton
South Eastern Conference Cup
8 - 0
Fixture time: 13:00      Venue: Spinnaker Sports Centre
Badminton
South Eastern Conference Cup
3 - 5
Fixture time: 13:00      Venue: St Mary's Sports Village
Tennis
South Eastern Conference Cup
0 - 12
Fixture time: 12:00      Venue: St Mary's Sports Village
Football
South Eastern Conference Cup
v w/o
Walkover awarded to St Mary's 2nd, reason: Other
Fixture time: --:--      Venue: Holmer Green Football Club
Additional Notes: Bucks New withdrew from competition on matchday, St Mary's progress through.
Sunday, 04 November 2018
Futsal
South Eastern 3A
14 - 1
Fixture time: 17:00      Venue: Bucks New Uni Sports Hall
Futsal
South Eastern 1A
X  
10 - 9
Fixture time: 14:00      Venue: Ark Elvin Academy
Saturday, 03 November 2018
Futsal
South Eastern 2A
X  
6 - 22
Fixture time: 14:00      Venue: Waingels College Sports Hall
Gaelic Football
Midlands & South
13 - 10
Fixture time: 13:00      Venue: Hazelwood Centre LLP
Wednesday, 31 October 2018
Basketball
South Eastern 3A
61 - 25
Fixture time: 16:30      Venue: St Mary's Sports Village
Squash
South Eastern 3A
12 - 0
Fixture time: 16:15      Venue: Teddington Sports Centre
Additional Notes: 
St Mary's University Mens 1st: 9 games
Brunel University Mens 2nd: 0 games
Netball
South Eastern 8A
42 - 25
Fixture time: 16:15      Venue: St Mary's Sports Village
Netball
South Eastern 8A
39 - 24
Fixture time: 16:15      Venue: St Mary's Sports Village
Hockey
South Eastern 2B
2 - 1
Fixture time: 16:00      Venue: Hertfordshire Sports Village
Hockey
South Eastern 2A
4 - 3
Fixture time: 15:00      Venue: Teddington Lock Sports Campus
Netball
South Eastern 4A
49 - 15
Fixture time: 15:00      Venue: St Mary's Sports Village
Rugby Union
South Eastern 2A
X  
15 - 61
Fixture time: 14:00      Venue: Chislehurst Sports Ground
Additional Notes: 
Queen Mary University of London Womens 1st: 3 trys, 0 conversions, 0 penalties
St Mary's University Womens 1st: 9 trys, 5 conversions, 0 penalties
Ultimate (Outdoor)
South Eastern 2B
15 - 5
Fixture time: 14:00      Venue: Teddington Lock Sports Campus
Football
South Eastern 2A
X  
1 - 2
Fixture time: 14:00      Venue: Falmer Sports Complex
Basketball
South Eastern 2A
X  
85 - 73
Fixture time: 14:00      Venue: Sussex Sports Centre
Netball
South Eastern 1A
X  
56 - 21
Fixture time: 14:00      Venue: Peter May Sports Hall
Badminton
South Eastern 2A
5 - 3
Fixture time: 14:00      Venue: St Mary's Sports Village
Football
South Eastern 1A
6 - 1
Fixture time: 14:00      Venue: Mabley Green (3G)
Football
South Eastern 1A
4 - 0
Fixture time: 14:00      Venue: Mabley Green (3G)
Rugby League
Premier South
16 - 28
Fixture time: 14:00      Venue: St Mary's Sports Village
Football
South Eastern 3A
3 - 2
Fixture time: 14:00      Venue: Teddington Lock Sports Campus
Squash
South Eastern 2A
X  
w/o v
Walkover awarded to King's College 2nd, reason: Unable to field team
Fixture time: 14:00      Venue: Dunhill Fitness Centre
Additional Notes: last minute walkover due to St Mary's 1st not being able to field a team
Table Tennis
South Eastern 3A
X  
12 - 5
Fixture time: 14:00      Venue: Mandela Hall
Football
South Eastern 6A
X  
3 - 0
Fixture time: 14:00      Venue: Goldsmiths Sports Ground (Loring Hall Sports Ground)
Football
South Eastern 5B
0 - 1
Fixture time: 14:00      Venue: Teddington Lock Sports Campus
Rugby Union
South Eastern 5A
X  
5 - 72
Fixture time: 14:00      Venue: Reading University Sports Park
Additional Notes: 
Reading University Mens 4th: 1 trys, 0 conversions, 0 penalties
St Mary's University Mens 2nd: 12 trys, 6 conversions, 0 penalties
Football
South Eastern 4A
4 - 1
Fixture time: 14:00      Venue: Langstone Pitches
Badminton
South Eastern 5A
4 - 4
Fixture time: 13:00      Venue: St Mary's Sports Village
Lacrosse
South Eastern 3A
14 - 7
Fixture time: 13:00      Venue: Teddington Lock Sports Campus
Tennis
South Eastern 4B
10 - 2
Fixture time: 12:00      Venue: St Mary's Sports Village
Sunday, 28 October 2018
Futsal
South Eastern 1A
3 - 6
Fixture time: 18:15      Venue: St Mary's Sports Village
Saturday, 27 October 2018
Futsal
South Eastern 1A
4 - 1
Fixture time: 14:30      Venue: St Mary's Sports Village
Wednesday, 24 October 2018
Rugby Union
South B
38 - 13
Fixture time: 18:30      Venue: Grasshoppers Rugby Football Club
Additional Notes: 
St Mary's University Mens 1st: 5 trys, 5 conversions, 1 penalties
Cardiff University Mens 2nd: 1 trys, 1 conversions, 2 penalties
Football
South Eastern 4A
9 - 2
Fixture time: 17:05      Venue: 3G - Langstone
Netball
South Eastern Conference Bowl
17 - 51
Fixture time: 16:30      Venue: Heston Sports Hall
Ultimate (Outdoor)
South Eastern 2B
15 - 4
Fixture time: 16:00      Venue: Hertfordshire Sports Village
Netball
South Eastern Conference Bowl
53 - 5
Fixture time: 15:00      Venue: St Mary's Sports Village
Netball
South Eastern Conference Cup
X  
22 - 39
Fixture time: 15:00      Venue: Sports Centre
Football
South Eastern 1A
1 - 2
Fixture time: 14:00      Venue: Teddington Lock Sports Campus
Football
South Eastern 1A
2 - 8
Fixture time: 14:00      Venue: Teddington Lock Sports Campus
Rugby League
Premier South
4 - 14
Fixture time: 14:00      Venue: St Mary's Sports Village
Football
South Eastern Conference Cup
0 - 1
Fixture time: 14:00      Venue: Surrey Sports Park
Table Tennis
South Eastern 3A
6 - 11
Fixture time: 13:00      Venue: St Mary's Sports Village
Table Tennis
South Eastern 2A
X  
v w/o
Walkover awarded to St Mary's 1st, reason: Unable to field team
Fixture time: 13:00      Venue: Sports Centre
Additional Notes: unable to field a team, emailed BUCS to withdraw the team from the league.
Golf
South Eastern 2A
X  
5 - 1
Fixture time: 12:30      Venue: Sand Martins Golf Club
Sunday, 21 October 2018
Futsal
South Eastern 3A
6 - 8
Fixture time: 18:15      Venue: St Mary's Sports Village
Saturday, 20 October 2018
Futsal
South Eastern 1A
X  
w/o v
Walkover awarded to Essex 1st, reason: Unable to field team
Fixture time: 12:00      Venue: University of Essex Sports Arena
Additional Notes: St Mary's pulled out of the fixture on the Friday evening
Cricket (Indoor)
South Eastern B
X  
113 - 92
Fixture time: --:--      Venue: SportsDock
Cricket (Indoor)
South Eastern B
X  
107 - 55
Fixture time: --:--      Venue: SportsDock
Cricket (Indoor)
South Eastern B
X  
116 - 91
Fixture time: --:--      Venue: SportsDock
Cricket (Indoor)
South Eastern B
X  
95 - 96
Fixture time: --:--      Venue: SportsDock
Cricket (Indoor)
South Eastern B
X  
70 - 69
Fixture time: --:--      Venue: SportsDock
Cricket (Indoor)
South Eastern B
X  
95 - 147
Fixture time: --:--      Venue: SportsDock
Cricket (Indoor)
South Eastern B
X  
34 - 106
Fixture time: --:--      Venue: SportsDock
Wednesday, 17 October 2018
Basketball
South Eastern 2A
58 - 68
Fixture time: 16:30      Venue: St Mary's Sports Village
Squash
South Eastern 3A
3 - 0
Fixture time: 16:15      Venue: Teddington Sports Centre
Additional Notes: 
St Mary's University Mens 1st: 9 games
Portsmouth University Mens 2nd: 0 games
Table Tennis
South Eastern 2A
0 - 5
Fixture time: 16:00      Venue: St Mary's Sports Village
Volleyball
South Eastern 3A
0 - 3
Fixture time: 16:00      Venue: St Mary's Sports Village
Hockey
South Eastern 2A
X  
1 - 4
Fixture time: 16:00      Venue: University of Chichester
Netball
South Eastern 8A
32 - 50
Fixture time: 16:00      Venue: St Mary's Sports Village
Hockey
South Eastern 2B
6 - 0
Fixture time: 15:00      Venue: Lee Valley Hockey and Tennis Centre
Netball
South Eastern 1A
19 - 84
Fixture time: 14:30      Venue: St Mary's Sports Village
Football
South Eastern 1A
X  
0 - 10
Fixture time: 14:30      Venue: Parkwood Pitches (3GX)
Football
South Eastern 1A
0 - 3
Fixture time: 14:00      Venue: Surrey Sports Park
Rugby League
Premier South
32 - 14
Fixture time: 14:00      Venue: St Mary's Sports Village
Badminton
South Eastern 2A
X  
0 - 8
Fixture time: 14:00      Venue: University of Essex Sports Arena
Lacrosse
South Eastern 3A
X  
2 - 17
Fixture time: 14:00      Venue: Site 5
Football
South Eastern 2A
4 - 2
Fixture time: 14:00      Venue: Teddington Lock Sports Campus
Rugby Union
South Eastern 5B
X  
14 - 10
Fixture time: 14:00      Venue: University of Essex Sports Pitches
Additional Notes: 
University of Essex Mens 2nd: 2 trys, 2 conversions, 0 penalties
St Mary's University Mens 3rd: 2 trys, 0 conversions, 0 penalties
Rugby Union
South Eastern 5A
84 - 6
Fixture time: 14:00      Venue: Teddington Lock Sports Campus
Additional Notes: 
St Mary's University Mens 2nd: 12 trys, 12 conversions, 0 penalties
Royal Holloway, University of London Mens 2nd: 0 trys, 0 conversions, 2 penalties
Football
South Eastern 6A
2 - 0
Fixture time: 14:00      Venue: Tolworth Court
Football
South Eastern 5B
2 - 2
Fixture time: 14:00      Venue: Harlington Sports Ground
Rugby Union
South B
X  
34 - 39
Fixture time: 14:00      Venue: Hartpury University
Additional Notes: 
Hartpury University Mens 3rd: 6 trys, 2 conversions, 0 penalties
St Mary's University Mens 1st: 6 trys, 3 conversions, 1 penalties
Football
South Eastern 4A
2 - 7
Fixture time: 14:00      Venue: Teddington Lock Sports Campus
Netball
South Eastern 4A
51 - 33
Fixture time: 13:00      Venue: St Mary's Sports Village
Tennis
South Eastern 4B
12 - 0
Fixture time: 13:00      Venue: Heston Outdoor Courts
Tennis
South Eastern 3A
8 - 4
Fixture time: 12:30      Venue: RHUL MY Tennis Courts
Golf
South Eastern 2A
0 - 6
Fixture time: 11:00      Venue: Strawberry Hill Golf Club
Saturday, 13 October 2018
Futsal
South Eastern 2A
2 - 9
Fixture time: 14:00      Venue: Mildmay Sports Hall
Wednesday, 10 October 2018
Netball
South Eastern 8A
52 - 22
Fixture time: 16:15      Venue: St Mary's Sports Village
Volleyball
South Eastern 3A
X  
1 - 3
Fixture time: 16:00      Venue: Christ Church Sports Centre
Squash
South Eastern 3A
X  
0 - 3
Fixture time: 15:30      Venue: Reading University Sports Park
Additional Notes: 
Reading University Mens 2nd: 0 games
St Mary's University Mens 1st: 9 games
Netball
South Eastern 4A
51 - 31
Fixture time: 15:30      Venue: St Pauls Sports Centre
Hockey
South Eastern 2A
24 - 1
Fixture time: 15:00      Venue: Teddington Lock Sports Campus
Rugby Union
South B
X  
7 - 38
Fixture time: 14:00      Venue: Reading University Sports Park
Additional Notes: 
Reading University Mens 1st: 1 trys, 1 conversions, 0 penalties
St Mary's University Mens 1st: 6 trys, 4 conversions, 0 penalties
Rugby League
Premier South
24 - 0
Fixture time: 14:00      Venue: St Mary's Sports Village
Football
South Eastern 1A
3 - 2
Fixture time: 14:00      Venue: Teddington Lock Sports Campus
Football
South Eastern 1A
10 - 3
Fixture time: 14:00      Venue: Teddington Lock Sports Campus
Football
South Eastern 2A
X  
0 - 3
Fixture time: 14:00      Venue: Sherborne Road
Netball
South Eastern 1A
53 - 22
Fixture time: 14:00      Venue: Hertfordshire Sports Village
Table Tennis
South Eastern 3A
X  
9 - 8
Fixture time: 14:00      Venue: Mandela Hall
Rugby Union
South Eastern 5B
49 - 0
Fixture time: 14:00      Venue: Teddington Lock Sports Campus
Additional Notes: 
St Mary's University Mens 3rd: 7 trys, 7 conversions, 0 penalties
King's College London Mens 3rd: 0 trys, 0 conversions, 0 penalties
Rugby Union
South Eastern 5A
3 - 37
Fixture time: 14:00      Venue: Harlington Sports Ground
Additional Notes: 
Imperial College London Mens 4th (Medics): 0 trys, 0 conversions, 1 penalties
St Mary's University Mens 2nd: 7 trys, 1 conversions, 0 penalties
Football
South Eastern 6A
X  
2 - 1
Fixture time: 13:30      Venue: The Rye
Hockey
South Eastern 2B
3 - 5
Fixture time: 13:00      Venue: Teddington Lock Sports Campus
Badminton
South Eastern 5A
1 - 7
Fixture time: 13:00      Venue: St Mary's Sports Village
Badminton
South Eastern 2A
w/o v
Walkover awarded to St Mary's 1st, reason: Unable to field team
Fixture time: 13:00      Venue: St Mary's Sports Village
Additional Notes: As per Alana's email 10/10
Golf
South Eastern 2A
X  
5 - 1
Fixture time: 11:45      Venue: Royal Blackheath Golf Club
Football
South Eastern 3A
X  
1 - 2
Fixture time: --:--      Venue: Surrey Sports Park
Wednesday, 03 October 2018
Rugby League
Premier South
X  
34 - 44
Fixture time: 15:30      Venue: Rugby 3G
Thursday, 21 June 2018
Cricket
South Eastern 2A
X  
w/o v
Walkover awarded to Chichester 2nd, reason: Unable to field team
Fixture time: 10:00      Venue: Priory Park
Additional Notes: St Marys unable to field a team within 48 hours notice.
Wednesday, 30 May 2018
Cricket
South Eastern 4B
X  
V - V
Fixture time: 12:00      Venue: Teddington Lock Sports Campus
Additional Notes: Match not played/no result at close of league.
Friday, 25 May 2018
Cricket
South Eastern 2A
X  
282 / 5 - 230 / AO
Fixture time: 12:00      Venue: Teddington Lock Sports Campus
Additional Notes: 
St Mary's University College Mens 1st: 282 / 5 (50 overs)
Royal Holloway, University of London Mens 1st: 230 / AO (39 overs)
Wednesday, 23 May 2018
Cricket
South Eastern 4B
X  
251 / 7 - 32 / AO
Fixture time: 13:00      Venue: The Griffin
Additional Notes: 
King's College London Mens (GKT) 1st: 251 / 7 (45 overs)
St Mary's University College Mens 2nd: 32 / AO (12 overs)
Cricket
South Eastern 2A
X  
88 / AO - 302 / 9
Fixture time: 12:00      Venue: Reading University Sports Park
Additional Notes: 
Reading University Mens 1st: 88 / AO (17 overs)
St Mary's University College Mens 1st: 302 / 9 (50 overs)
Monday, 21 May 2018
Cricket
South Eastern 4B
X  
191 / 2 - 190 / AO
Fixture time: 13:00      Venue: St Lawrence and Highland Court
Additional Notes: 
University of Kent Mens 3rd: 191 / 2 (40 overs)
St Mary's University College Mens 2nd: 190 / AO (40 overs)
Wednesday, 16 May 2018
Cricket
South Eastern 4B
X  
w/o v
Walkover awarded to UCL 1st, reason: Unable to field team
Fixture time: 13:00      Venue: Edmonton Cricket Club
Additional Notes: St.Marys were unable to field a team
Cricket
South Eastern 2A
X  
215 / 7 - 217 / 9
Fixture time: 12:00      Venue: Cranleigh Cricket Club
Additional Notes: 
University of Surrey Mens 2nd: 215 / 7 (42 overs)
St Mary's University College Mens 1st: 217 / 9 (39.3 overs)
Wednesday, 09 May 2018
Cricket
South Eastern 2A
247 / AO - 249 / 3
Fixture time: 12:00      Venue: Teddington Lock Sports Campus
Additional Notes: 
St Mary's University College Mens 1st: 247 / AO (50 overs)
University of Brighton Mens 1st: 249 / 3 (49 overs)
Cricket
South Eastern 4B
120 - 278
Fixture time: 12:00      Venue: Teddington Lock Sports Campus
Wednesday, 02 May 2018
Football
Premier South Playoffs
1 - 1
Fixture time: 15:00      Venue: 3G - Langstone
Additional Notes: Won 3-1 after extra time was played.
Rugby Sevens
Pool B
X  
7 - 21
Fixture time: --:--     
Additional Notes: 
University of Leeds Mens 1st: 1 trys, 1 conversions, 0 penalties
St Mary's University College Mens 1st: 3 trys, 3 conversions, 0 penalties
Rugby Sevens
Pool B
X  
14 - 19
  X
Fixture time: --:--     
Additional Notes: 
St Mary's University College Mens 1st: 2 trys, 2 conversions, 0 penalties
Leeds Beckett University Mens 1st: 3 trys, 2 conversions, 0 penalties
Rugby Sevens
Pool B
X  
12 - 26
Fixture time: --:--     
Additional Notes: 
Loughborough University Mens 1st: 2 trys, 1 conversions, 0 penalties
St Mary's University College Mens 1st: 4 trys, 3 conversions, 0 penalties
Rugby Sevens
Pool B
X  
15 - 0
Fixture time: --:--     
Additional Notes: 
St Mary's University College Mens 1st: 3 trys, 0 conversions, 0 penalties
Northumbria University Mens 1st: 0 trys, 0 conversions, 0 penalties
Rugby Sevens
Pool A
X  
17 - 17
Fixture time: --:--     
Additional Notes: 
Cardiff Metropolitan University Womens 1st: 3 trys, 1 conversions, 0 penalties
St Mary's University Womens 1st: 3 trys, 1 conversions, 0 penalties
Rugby Sevens
Pool A
X  
32 - 0
Fixture time: --:--     
Additional Notes: 
St Mary's University Womens 1st: 6 trys, 1 conversions, 0 penalties
University of Manchester Womens 1st: 0 trys, 0 conversions, 0 penalties
Rugby Sevens
Pool A
X  
33 - 0
Fixture time: --:--     
Additional Notes: 
Manchester Metropolitan University Womens 1st: 5 trys, 4 conversions, 0 penalties
St Mary's University Womens 1st: 0 trys, 0 conversions, 0 penalties
Rugby Sevens
Pool A
X  
31 - 0
Fixture time: --:--     
Additional Notes: 
St Mary's University Womens 1st: 5 trys, 3 conversions, 0 penalties
University of Nottingham Womens 1st: 0 trys, 0 conversions, 0 penalties
Rugby Sevens
Trophy Knockout
X  
35 - 12
Fixture time: --:--     
Additional Notes: 
Cardiff Metropolitan University Mens 1st: 5 trys, 5 conversions, 0 penalties
St Mary's University College Mens 1st: 2 trys, 1 conversions, 0 penalties
Rugby Sevens
Trophy Knockout
X  
24 - 10
Fixture time: --:--     
Additional Notes: 
St Mary's University Womens 1st: 4 trys, 2 conversions, 0 penalties
University of Bristol Womens 1st: 2 trys, 0 conversions, 0 penalties
Rugby Sevens
Trophy Knockout
X  
22 - 17
Fixture time: --:--     
Additional Notes: 
St Mary's University Womens 1st: 4 trys, 1 conversions, 0 penalties
University of Leeds Womens 1st: 3 trys, 1 conversions, 0 penalties
Rugby Sevens
Trophy Knockout
X  
31 - 12
Fixture time: --:--     
Additional Notes: 
St Mary's University Womens 1st: 5 trys, 3 conversions, 0 penalties
University of Bath Womens 1st: 2 trys, 1 conversions, 0 penalties
Wednesday, 25 April 2018
Football
Premier South Playoffs
1 - 1
Fixture time: 14:00      Venue: Teddington Lock Sports Campus
Wednesday, 11 April 2018
Football
South Eastern Conference Cup
X  
0 - 3
Fixture time: --:--     
Monday, 02 April 2018
Football
South Eastern 6A
X  
w/o v
Walkover awarded to Chichester 6th, reason: Unable to field team
Fixture time: --:--      Venue: University of Chichester
Additional Notes: Opposition unable to field a team due to Easter holidays,
Wednesday, 28 March 2018
Football
South Eastern 4A
V - V
Fixture time: 14:00      Venue: Teddington Lock Sports Campus
Additional Notes: Match not played/no result at close of league.
Friday, 23 March 2018
Football
South Eastern 4B
1 - 2
  X
Fixture time: 14:00      Venue: Teddington Lock Sports Campus
Thursday, 22 March 2018
Football
South Eastern 2A
w/o v
Walkover awarded to Brighton 2nd, reason: Unable to field team
Fixture time: 19:15      Venue: Falmer Campus (BRIGHTON)
Additional Notes: .
Hockey
Intermediate Division 1
V - V
  X
Fixture time: --:--      Venue: Teddington Lock Sports Campus
Wednesday, 21 March 2018
Ultimate (Outdoor)
South Eastern Conference Cup
X  
15 - 2
Fixture time: 12:30      Venue: University of Chichester
Football
South Eastern Conference Cup
2 - 0
Fixture time: 10:00      Venue: Teddington Lock Sports Campus
Sunday, 18 March 2018
Hockey
Intermediate Division 1
V - V
Fixture time: 15:30      Venue: Teddington Lock Sports Campus
Additional Notes: JB
Hockey
Intermediate Division 1
V - V
Fixture time: 14:00      Venue: Teddington Lock Sports Campus
Hockey
Intermediate Division 1
w/o v
Walkover awarded to Imperial Medics 2nd (LUSL), reason: Unable to field team
Fixture time: 14:00      Venue: Indian Gymkhana Club
Additional Notes: St Mary's unable to get a team for the postponed and re-arranged game & agreed to give Imperial a walkover.
Futsal
South Eastern 3A
11 - 5
Fixture time: 14:00      Venue: Hertfordshire Sports Village
Tennis
South Eastern 3A
V - V
Fixture time: 10:00      Venue: Tolworth Court
Additional Notes: Match not played/no result at close of league.
Saturday, 17 March 2018
Futsal
South Eastern 1A
10 - 0
Fixture time: 16:30      Venue: St Mary's Sports Village
Friday, 16 March 2018
Football
South Eastern 2A
X  
1 - 2
Fixture time: 14:00      Venue: University of Chichester
Wednesday, 14 March 2018
Basketball
South Eastern 2A
X  
79 - 75
Fixture time: 20:00      Venue: University of Chichester
Basketball
South Eastern 3A
V - V
Fixture time: 20:00      Venue: Tiffin Boys School
Additional Notes: Match not played/no result at close of league.
Volleyball
South Eastern 2A
V - V
Fixture time: 18:00      Venue: Roehampton Sports Centre
Additional Notes: Match not played/no result at close of league.
Hockey
South Eastern 1A
2 - 4
Fixture time: 16:00      Venue: Teddington Lock Sports Campus
Squash
South Eastern 4A
X  
0 - 3
Fixture time: 15:45      Venue: Sports Centre
Additional Notes: 
University of Kent Mens 2nd: 2 games
St Mary's University Mens 1st: 9 games
Netball
South Eastern 9B
X  
V - V
Fixture time: 15:15      Venue: Geraldine Mary Harmsworth Sports Facility
Additional Notes: Match not played/no result at close of league.
Netball
South Eastern 2A
56 - 32
Fixture time: 15:00      Venue: St Mary's Sports Village
Football
South Eastern 2A
7 - 0
Fixture time: 14:00      Venue: Leatherhead Youth Football Club
Football
South Eastern 3A
2 - 2
Fixture time: 14:00      Venue: RHUL Grass Pitches
Hockey
South Eastern 2B
5 - 2
Fixture time: 14:00      Venue: Teddington Lock Sports Campus
Football
Competitive Division 3
w/o v
Walkover awarded to St Mary's 1st (LUSL), reason: Unable to field team
Fixture time: 14:00      Venue: Teddington Lock Sports Campus
Rugby Union
South Eastern 6A
w/o v
Walkover awarded to St Mary's 2nd, reason: Unable to field team
Fixture time: 14:00      Venue: St Mary's Sports Village
Football
South Eastern 2A
2 - 1
Fixture time: 14:00      Venue: Teddington Lock Sports Campus
Lacrosse
South Eastern 2A
6 - 5
Fixture time: 14:00      Venue: RHUL Grass Pitch Eastfields
Rugby Union
South Eastern 2A
X  
24 - 29
Fixture time: 14:00      Venue: Honor Oak Park
Additional Notes: 
King's College London Womens 2nd (GKT): 4 trys, 2 conversions, 0 penalties
St Mary's University Womens 1st: 5 trys, 2 conversions, 0 penalties
Football
South Eastern 4B
4 - 1
  X
Fixture time: 14:00      Venue: Teddington Lock Sports Campus
Rugby Union
South Eastern 6B
42 - 7
Fixture time: 14:00      Venue: Teddington Lock Sports Campus
Additional Notes: 
St Mary's University Mens 3rd: 6 trys, 6 conversions, 0 penalties
University of Kent Mens 4th: 1 trys, 1 conversions, 0 penalties
Football
South Eastern 6A
V - V
Fixture time: 14:00      Venue: The Griffin
Additional Notes: Match not played/no result at close of league.
Badminton
South Eastern 4A
2 - 6
Fixture time: 13:00      Venue: St Mary's Sports Village
Tennis
South Eastern 4B
w/o v
  X
Walkover awarded to St Mary's 1st, reason: Unable to field team
Fixture time: 13:00      Venue: St Mary's Sports Village
Netball
South Eastern 8A
30 - 35
Fixture time: 13:00      Venue: Tolworth Court
Netball
South Eastern 5A
X  
16 - 46
Fixture time: 12:00      Venue: Sports Centre
Monday, 12 March 2018
Netball
Intermediate Division 3
27 - 24
Fixture time: 19:00      Venue: Tolworth Court
Sunday, 11 March 2018
Futsal
Trophy
X  
16 - 13
Fixture time: 17:00     
Futsal
South Eastern 1A
4 - 4
Fixture time: 17:00      Venue: Sports Centre
Saturday, 10 March 2018
Futsal
South Eastern 1A
1 - 4
Fixture time: 14:30      Venue: SNC Sports Hall
Rugby Union
South Eastern 6A
X  
0 - 31
Fixture time: 12:00      Venue: Falmer Sports Complex
Additional Notes: 
University of Sussex Mens 3rd: 0 trys, 0 conversions, 0 penalties
St Mary's University Mens 2nd: 5 trys, 3 conversions, 0 penalties
Wednesday, 07 March 2018
Hockey
South Eastern 2B
X  
4 - 2
Fixture time: 16:30      Venue: Southgate Hockey Centre
Volleyball
South Eastern 2A
2 - 3
Fixture time: 16:00      Venue: St Mary's Sports Village
Netball
South Eastern 8A
64 - 18
Fixture time: 15:00      Venue: St Mary's Sports Village
Football
South Eastern 2A
1 - 4
Fixture time: 14:00      Venue: Bank of England
Rugby Union
South B
17 - 35
Fixture time: 14:00      Venue: St Mary's Sports Village
Additional Notes: 
St Mary's University Mens 1st: 2 trys, 2 conversions, 1 penalties
Hartpury University Mens 3rd: 7 trys, 7 conversions, 0 penalties
Ultimate (Outdoor)
South Eastern Conference Cup
X  
2 - 15
Fixture time: 14:00      Venue: Berrylands, New Malden
Rugby League
South Eastern 1A
X  
w/o v
Walkover awarded to Reading 1st, reason: Unable to field team
Fixture time: 14:00      Venue: Reading University Sports Park
Additional Notes: As agreed with St Mary's who were unable to field a team against our first team.
Football
South Eastern 3A
1 - 3
Fixture time: 14:00      Venue: Teddington Lock Sports Campus
Football
South Eastern 2A
X  
0 - 0
Fixture time: 14:00      Venue: Avisford Park
Rugby Union
South Eastern Conference Bowl
64 - 7
Fixture time: 14:00      Venue: Hazelwood Centre LLP
Additional Notes: 
St Mary's University Mens 2nd: 10 trys, 7 conversions, 0 penalties
University of Westminster Mens 1st: 1 trys, 1 conversions, 0 penalties
Rugby Union
South Eastern 6B
35 - 24
Fixture time: 14:00      Venue: Teddington Lock Sports Campus
Additional Notes: 
St Mary's University Mens 3rd: 7 trys, 7 conversions, 0 penalties
Queen Mary Mens 4th (Barts and the London SMD): 4 trys, 2 conversions, 0 penalties
Football
South Eastern 4A
5 - 3
Fixture time: 14:00      Venue: Teddington Lock Sports Campus
Football
South Eastern 6A
4 - 3
Fixture time: 14:00      Venue: Teddington Lock Sports Campus
Badminton
South Eastern 1A
2 - 6
Fixture time: 13:00      Venue: St Mary's Sports Village
Sunday, 04 March 2018
Futsal
Trophy
X  
7 - 6
Fixture time: 18:45      Venue: St Mary's Sports Village
Badminton
Intermediate Division 1
X  
V - V
Fixture time: 17:00      Venue: Ark Putney Academy
Hockey
Intermediate Division 1
X  
2 - 8
Fixture time: 11:30      Venue: Lee Valley Hockey centre
Hockey
Intermediate Division 1
w/o v
Walkover awarded to Royal Veterinary 3rd (LUSL), reason: Unable to field team
Fixture time: 11:30      Venue: Furzefield Centre
Additional Notes: No show
Saturday, 03 March 2018
Futsal
South Eastern 1A
V - V
Fixture time: 16:30      Venue: St Mary's Sports Village
Additional Notes: Match not played/no result at close of league.
Wednesday, 28 February 2018
Basketball
South Eastern 2A
62 - 65
Fixture time: 17:00      Venue: St Mary's Sports Village
Volleyball
South Eastern 2A
3 - 0
Fixture time: 16:00      Venue: St Mary's Sports Village
Rugby Union
South Eastern 6A
V - V
Fixture time: 16:00      Venue: Ealing Trailfinders Rugby Club
Additional Notes: Match not played/no result at close of league.
Basketball
South Eastern 3A
35 - 26
Fixture time: 15:00      Venue: St Mary's Sports Village
Rugby Union
South B
X  
V - V
Fixture time: 14:00      Venue: Berrylands, New Malden
Additional Notes: Match not played/no result at close of league.
Rugby League
Championship
0 - 34
Fixture time: 14:00      Venue: Ealing Trailfinders Rugby Club
Rugby Union
South Eastern 6B
X  
V - V
Fixture time: 14:00      Venue: Parkwood Pitches
Additional Notes: Match not played/no result at close of league.
Tennis
South Eastern 4B
V - V
Fixture time: 13:00      Venue: St Mary's Sports Village
Additional Notes: Match not played/no result at close of league.
Badminton
South Eastern 4A
1 - 7
Fixture time: 13:00      Venue: St Mary's Sports Village
Netball
South Eastern Conference Bowl
X  
48 - 33
Fixture time: 13:00      Venue: Hawkshead Lane
Monday, 26 February 2018
Netball
Intermediate Division 3
20 - 24
Fixture time: 19:30      Venue: Reynolds Sports Centre
Netball
Competitive Division 3
v w/o
Walkover awarded to St Mary's 1st (LUSL), reason:
Fixture time: 19:30      Venue: Rob Lowe Sports Centre
Sunday, 25 February 2018
Lacrosse
Intermediate Premier
3 - 8
Fixture time: 14:00      Venue: Shenley Sports Ground
Futsal
South Eastern 1A
w/o v
Walkover awarded to Middlesex 1st, reason: Unable to field team
Fixture time: 13:00      Venue: Score Centre
Additional Notes: OPPOSITION CANCELLED THE GAME ON 24/02/2018.
Badminton
Intermediate Division 1
w/o v
Walkover awarded to London South Bank 1st (LUSL), reason: Unable to field team
Fixture time: 13:00      Venue: LSBU Sports Centre
Saturday, 24 February 2018
Futsal
South Eastern 1A
8 - 4
Fixture time: 14:30      Venue: Samuel Ryder Academy
Football
Competitive Division 3
10 - 1
Fixture time: 14:00      Venue: Teddington Lock Sports Campus
Gaelic Football
Midlands & South East
41 - 3
Fixture time: 11:30      Venue: Hazelwood Centre LLP
Wednesday, 21 February 2018
Basketball
South Eastern Conference Cup
X  
97 - 64
Fixture time: 20:15      Venue: CitySport
Volleyball
South Eastern 2A
3 - 2
Fixture time: 18:00      Venue: Kingston College Arena
Hockey
South Eastern 1A
1 - 1
Fixture time: 18:00      Venue: Harlington Astro-Turf
Football
South Eastern 2A
1 - 2
Fixture time: 17:10      Venue: 3G - Langstone
Badminton
South Eastern 1A
8 - 0
Fixture time: 17:00      Venue: University of Essex Sports Centre
Tennis
South Eastern 4B
X  
10 - 2
Fixture time: 17:00      Venue: Parkwood Courts
Netball
South Eastern 2A
X  
43 - 37
Fixture time: 16:00      Venue: Sussex Sports Centre
Netball
South Eastern 9B
w/o v
Walkover awarded to St Mary's 4th, reason: Unable to field team
Fixture time: 15:00      Venue: St Mary's Sports Village
Rugby League
South Eastern 1A
w/o v
Walkover awarded to Brighton 1st, reason: Unable to field team
Fixture time: 14:30      Venue: Falmer Campus (BRIGHTON)
Additional Notes: St Mary's unable to field
Football
South Eastern 4B
X  
3 - 1
Fixture time: 14:30      Venue: Parkwood Pitches
Netball
South Eastern 8A
25 - 47
Fixture time: 14:30      Venue: St Mary's Sports Village
Rugby Union
South Eastern 2A
X  
60 - 12
Fixture time: 14:00      Venue: Falmer Sports Complex
Additional Notes: 
University of Sussex Womens 1st: 10 trys, 5 conversions, 0 penalties
St Mary's University Womens 1st: 2 trys, 1 conversions, 0 penalties
Hockey
South Eastern 2B
2 - 6
Fixture time: 14:00      Venue: Furzefield Centre
Squash
South Eastern 4A
2 - 1
Fixture time: 14:00      Venue: The Lensbury Club
Additional Notes: 
St Mary's University Mens 1st: 7 games
Reading University Mens 3rd: 3 games
Rugby Union
Trophy
5 - 17
Fixture time: 14:00      Venue: St Mary's Sports Village
Additional Notes: 
St Mary's University Mens 1st: 1 trys, 0 conversions, 0 penalties
University of Exeter Mens 3rd: 2 trys, 2 conversions, 1 penalties
Ultimate (Outdoor)
South Eastern 2B
13 - 14
Fixture time: 14:00      Venue: Marble Hill Park
Football
South Eastern 2A
1 - 1
Fixture time: 14:00      Venue: Teddington Lock Sports Campus
Football
South Eastern 3A
3 - 1
Fixture time: 14:00      Venue: Teddington Lock Sports Campus
Football
South Eastern 4A
3 - 1
Fixture time: 14:00      Venue: Falmer Campus (BRIGHTON)
Football
South Eastern 6A
0 - 0
Fixture time: 14:00      Venue: Teddington Lock Sports Campus
Rugby Union
South Eastern Conference Bowl
X  
19 - 69
Fixture time: 14:00      Venue: Hackney Marshes
Additional Notes: 
University College London Mens 5th: 0 trys, 0 conversions, 0 penalties
St Mary's University Mens 2nd: 0 trys, 0 conversions, 0 penalties
Lacrosse
South Eastern 2A
V - V
Fixture time: 13:30      Venue: Teddington Lock Sports Campus
Additional Notes: Match not played/no result at close of league.
Badminton
South Eastern 4A
w/o v
Walkover awarded to Buckingham New 1st, reason: Unable to field team
Fixture time: 13:30      Venue: Bucks New Uni Sports Hall
Additional Notes: As discussed by email
Football
Championship
X  
3 - 3
Fixture time: 13:15      Venue: Gannochy 3G Astro
Additional Notes: Stirling won on penalities
Ultimate
Intermediate Premier
V - V
Fixture time: 13:00      Venue: St Mary's Sports Village
Table Tennis
South Eastern 3A
X  
w/o v
Walkover awarded to City 1st, reason: Unable to field team
Fixture time: 13:00      Venue: CitySport
Tennis
South Eastern 3A
4 - 8
Fixture time: 13:00      Venue: The Lensbury Club
Netball
South Eastern 5A
56 - 34
Fixture time: 13:00      Venue: St Mary's Sports Village
Monday, 19 February 2018
Netball
Intermediate Division 3
37 - 38
  X
Fixture time: 20:00      Venue: St Mary's Sports Village
Netball
Competitive Division 3
V - V
Fixture time: 18:45      Venue: St Mary's Sports Village
Sunday, 18 February 2018
Futsal
South Eastern 3A
6 - 7
Fixture time: 18:45      Venue: St Mary's Sports Village
Futsal
Trophy
w/o v
Walkover awarded to Bournemouth 1st, reason: Unable to field team
Fixture time: 15:00      Venue: Avonbourne College
Additional Notes: Unable to field team
Lacrosse
Intermediate Premier
12 - 4
Fixture time: 14:00      Venue: Whitelands College
Futsal
Trophy
6 - 7
Fixture time: 13:00      Venue: Avonbourne College
Hockey
Intermediate Division 1
w/o v
Walkover awarded to London South Bank 1st (LUSL), reason: Unable to field team
Fixture time: 12:00      Venue: King's College Sport Ground
Additional Notes: Email sent by St Mary's cancelling the fixture
Saturday, 17 February 2018
Cricket (Indoor)
Super 8s Championship Final Group 1
X  
79 - 80
Fixture time: 11:00     
Cricket (Indoor)
Super 8s Championship Final Group 1
X  
108 - 116
Fixture time: 11:00      Venue: National Cricket Centre, SWALEC Stadium
Cricket (Indoor)
Super 8s Championship Final Group 1
X  
50 - 48
Fixture time: 11:00      Venue: National Cricket Centre, SWALEC Stadium
Gaelic Football
Midlands & South East
X  
0 - 3
Fixture time: --:--     
Thursday, 15 February 2018
Football
South Eastern 4A
3 - 1
Fixture time: 17:00      Venue: Langstone Pitches
Wednesday, 14 February 2018
Basketball
South Eastern Conference Cup
74 - 64
Fixture time: 17:00      Venue: St Mary's Sports Village
Table Tennis
South Eastern 3A
X  
w/o v
Walkover awarded to Essex 3rd, reason: Unable to field team
Fixture time: 17:00      Venue: University of Essex Sports Centre
Additional Notes: St Mary's unable to field a team
Netball
South Eastern Conference Bowl
v w/o
Walkover awarded to St Mary's 3rd, reason: Unable to field team
Fixture time: 16:15      Venue: Mildmay Sports Hall
Volleyball
South Eastern 3A
w/o v
Walkover awarded to St Mary's 1st, reason: Unable to field team
Fixture time: 16:00      Venue: St Mary's Sports Village
Netball
South Eastern 9B
w/o v
Walkover awarded to St Mary's 4th, reason: Unable to field team
Fixture time: 15:00      Venue: St Mary's Sports Village
Ultimate
Intermediate Premier
V - V
Fixture time: 14:45      Venue: Regents Park
Rugby Union
Trophy
X  
17 - 12
Fixture time: 14:00      Venue: St Mary's Sports Village
Additional Notes: 
St Mary's University Mens 1st: 2 trys, 2 conversions, 1 penalties
Cardiff University Mens 2nd: 2 trys, 1 conversions, 0 penalties
Rugby Union
South Eastern Conference Cup
31 - 5
Fixture time: 14:00      Venue: Falmer Campus (BRIGHTON)
Additional Notes: 
University of Brighton Womens 1st: 0 trys, 0 conversions, 0 penalties
St Mary's University Womens 1st: 0 trys, 0 conversions, 0 penalties
Football
South Eastern Conference Cup
3 - 2
Fixture time: 14:00      Venue: Teddington Lock Sports Campus
Rugby Union
South Eastern 6A
v w/o
Walkover awarded to St Mary's 2nd, reason: Unable to find venue
Fixture time: 14:00      Venue: Old Alleynains RFC
Additional Notes: Waterlogged pitch with no alternative dates that suited both sides.
Squash
South Eastern 4A
3 - 0
Fixture time: 14:00      Venue: The Lensbury Club
Additional Notes: 
St Mary's University Mens 1st: 12 games
University of Kent Mens 2nd: 0 games
Rugby League
Trophy
X  
w/o v
Walkover awarded to Aberystwyth 1st, reason: Unable to field team
Fixture time: 14:00      Venue: Blaendolau Playing Fields
Additional Notes: Y
Badminton
South Eastern 1A
X  
7 - 1
Fixture time: 14:00      Venue: Redbridge Sports and Leisure
Football
South Eastern Conference Cup
1 - 3
Fixture time: 14:00      Venue: Teddington Lock Sports Campus
Rugby Union
South Eastern 6B
w/o v
Walkover awarded to St Mary's 3rd, reason: Unable to field team
Fixture time: 14:00      Venue: St Mary's Sports Village
Football
South Eastern 6A
3 - 4
Fixture time: 14:00      Venue: Teddington Lock Sports Campus
Volleyball
South Eastern 2A
w/o v
Walkover awarded to St Mary's 1st, reason: Unable to field team
Fixture time: 13:30      Venue: St Mary's Sports Village
Netball
South Eastern 5A
45 - 24
Fixture time: 13:30      Venue: St Mary's Sports Village
Table Tennis
South Eastern Conference Cup
X  
5 - 0
Fixture time: 13:00      Venue: Sports Centre
Monday, 12 February 2018
Netball
Intermediate Division 3
X  
9 - 16
Fixture time: 19:30      Venue: Sport St Mary's
Netball
Competitive Division 3
41 - 49
Fixture time: --:--     
Sunday, 11 February 2018
Futsal
South Eastern 1A
7 - 5
Fixture time: 18:45      Venue: St Mary's Sports Village
Hockey
Intermediate Division 1
w/o v
Walkover awarded to St Mary's 1st (LUSL), reason: Unable to field team
Fixture time: 15:30      Venue: Teddington Lock Sports Campus
Additional Notes: JB
Hockey
Intermediate Division 1
v w/o
Walkover awarded to Royal Holloway 2nd (LUSL), reason: Unable to field team
Fixture time: 14:00      Venue: Teddington Lock Sports Campus
Saturday, 10 February 2018
Futsal
South Eastern 1A
v w/o
Walkover awarded to St Mary's 1st, reason: Unable to field team
Fixture time: 13:00      Venue: SportsDock
Additional Notes: UEL unable to field team due to injuries.
Gaelic Football
Midlands & South East
w/o v
Walkover awarded to St Mary's 1st, reason: Unable to field team
Fixture time: 12:00      Venue: Hazelwood Centre LLP
Wednesday, 07 February 2018
Basketball
South Eastern 2A
91 - 100
Fixture time: 20:30      Venue: RHUL Sports Centre (indoor sports)
Netball
South Eastern 2A
X  
36 - 49
Fixture time: 16:15      Venue: University of Chichester
Hockey
South Eastern 2B
16 - 1
Fixture time: 15:30      Venue: Teddington Lock Sports Campus
Hockey
South Eastern 1A
V - V
Fixture time: 15:30      Venue: Surbiton Hockey Club
Additional Notes: Match not played/no result at close of league.
Netball
South Eastern 5A
36 - 37
Fixture time: 15:30      Venue: Falmer Campus (BRIGHTON)
Netball
South Eastern 8A
34 - 24
Fixture time: 15:30      Venue: Heston Outdoor Courts
Football
Premier South
1 - 4
Fixture time: 15:00      Venue: Cardiff University Sports Fields Llanrumney 3G
Table Tennis
South Eastern 3A
v w/o
Walkover awarded to Sussex 3rd, reason: Unable to field team
Fixture time: 14:30      Venue: St Mary's Sports Village
Rugby Union
South Eastern 2A
w/o v
Walkover awarded to St Mary's 1st, reason: Unable to field team
Fixture time: 14:00      Venue: St Mary's Sports Village
Football
South Eastern 2A
X  
1 - 0
Fixture time: 14:00      Venue: Site 5
Football
South Eastern 2A
X  
0 - 4
Fixture time: 14:00      Venue: Sports Park
Squash
South Eastern 4A
2 - 1
Fixture time: 14:00      Venue: The Lensbury Club
Additional Notes: 
St Mary's University Mens 1st: 6 games
Imperial College London Mens 5th: 4 games
Rugby League
Premier South
70 - 0
Fixture time: 14:00      Venue: St Mary's Sports Village
Rugby Union
South B
X  
66 - 39
Fixture time: 14:00      Venue: Rugby 1
Additional Notes: 
Cardiff Metropolitan University Mens 2nd: 9 trys, 9 conversions, 1 penalties
St Mary's University Mens 1st: 6 trys, 4 conversions, 0 penalties
Football
South Eastern 3A
0 - 1
Fixture time: 14:00      Venue: Teddington Lock Sports Campus
Rugby Union
South Eastern Conference Bowl
X  
0 - 41
Fixture time: 14:00      Venue: Berrylands (LSE Sportsground)
Additional Notes: 
London School of Economics Mens 2nd: 0 trys, 0 conversions, 0 penalties
St Mary's University Mens 2nd: 0 trys, 0 conversions, 0 penalties
Football
South Eastern 4B
1 - 2
Fixture time: 14:00      Venue: Teddington Lock Sports Campus
Football
South Eastern 4A
0 - 2
Fixture time: 14:00      Venue: Teddington Lock Sports Campus
Football
South Eastern 6A
X  
3 - 1
Fixture time: 14:00      Venue: Site 5
Lacrosse
South Eastern 2A
12 - 17
Fixture time: 13:30      Venue: Teddington Lock Sports Campus
Netball
South Eastern 9B
17 - 22
Fixture time: 13:30      Venue: Heston Outdoor Courts
Tennis
South Eastern 3A
w/o v
Walkover awarded to St Mary's 1st, reason: Unable to field team
Fixture time: 13:00      Venue: St Mary's Sports Village
Ultimate
Intermediate Premier
w/o v
Walkover awarded to St Mary's 1st (LUSL), reason: Unable to field team
Fixture time: 13:00      Venue: St Mary's Sports Village
Tennis
South Eastern 4B
X  
2 - 10
Fixture time: 13:00      Venue: Lee Valley Hockey and Tennis Centre
Volleyball
South Eastern 2A
X  
3 - 0
Fixture time: --:--     
Tuesday, 06 February 2018
Netball
Competitive Division 3
X  
36 - 18
Fixture time: 19:30      Venue: Crest Academy
Monday, 05 February 2018
Netball
Intermediate Division 3
34 - 6
  X
Fixture time: 19:00      Venue: St Mary's Sports Village
Sunday, 04 February 2018
Futsal
South Eastern 1A
7 - 6
Fixture time: 18:45      Venue: St Mary's Sports Village
Lacrosse
Cup
28 - 0
Fixture time: 11:00      Venue: RHUL MY Astro
Saturday, 03 February 2018
Football
Competitive Division 3
3 - 2
Fixture time: 13:00      Venue: Teddington Lock Sports Campus
Wednesday, 31 January 2018
Basketball
South Eastern 3A
39 - 35
Fixture time: 18:00      Venue: Roehampton Sports Centre
Netball
South Eastern 2A
29 - 37
Fixture time: 17:30      Venue: RHUL MY Tennis Courts
Netball
South Eastern 9B
X  
15 - 34
Fixture time: 17:15      Venue: Kings Rochester Sport Centre
Rugby Union
South B
26 - 26
Fixture time: 17:10      Venue: 3G - Langstone
Additional Notes: 
Portsmouth University Mens 1st: 4 trys, 3 conversions, 0 penalties
St Mary's University Mens 1st: 4 trys, 3 conversions, 0 penalties
Netball
South Eastern 8A
w/o v
Walkover awarded to St Mary's 3rd, reason: Unable to field team
Fixture time: 17:00      Venue: St Mary's Sports Village
Additional Notes: 
Basketball
South Eastern 2A
X  
64 - 76
Fixture time: 16:00      Venue: Sussex Sports Centre
Table Tennis
South Eastern 2A
X  
5 - 0
Fixture time: 16:00      Venue: Sports Centre
Netball
South Eastern 5A
40 - 28
Fixture time: 15:30      Venue: St Mary's Sports Village
Volleyball
South Eastern 2A
3 - 2
Fixture time: 15:00      Venue: Falmer Campus (BRIGHTON)
Football
Premier South
5 - 2
Fixture time: 15:00      Venue: Cardiff University Sports Fields Llanrumney 3G
Table Tennis
South Eastern 3A
v w/o
Walkover awarded to Imperial 3rd, reason: Unable to field team
Fixture time: 14:30      Venue: St Mary's Sports Village
Rugby Union
South Eastern 2A
v w/o
Involuntary walkover awarded to Portsmouth 1st, reason: BUCS disciplinary ruling
Fixture time: 14:00      Venue: St Mary's Sports Village
Additional Notes: BUCS Appeals Panel.
Football
South Eastern 2A
5 - 2
Fixture time: 14:00      Venue: Teddington Lock Sports Campus
Rugby Union
South Eastern 6A
X  
v w/o
Walkover awarded to St Mary's 2nd, reason: Other
Fixture time: 14:00      Venue: Royal Parks (Regents Park)
Additional Notes: Referee had to pull out ill the day before the fixture and we were unable to find a replacement at such short notice.
Rugby League
South Eastern 1A
X  
w/o v
Walkover awarded to Brunel 1st, reason: Unable to field team
Fixture time: 14:00      Venue: Sports Park
Ultimate (Outdoor)
South Eastern 2B
X  
15 - 1
Fixture time: 14:00      Venue: Site 5
Football
South Eastern 4B
X  
1 - 1
Fixture time: 14:00      Venue: Beechings Cross
Squash
South Eastern 4A
X  
1 - 2
Fixture time: 14:00      Venue: Dunhill Fitness Centre
Additional Notes: 
King's College London Mens 3rd: 3 games
St Mary's University Mens 1st: 6 games
Badminton
South Eastern 4A
0 - 8
Fixture time: 13:30      Venue: St Mary's Sports Village
Badminton
South Eastern 1A
2 - 6
Fixture time: 13:30      Venue: St Mary's Sports Village
Hockey
South Eastern 1A
2 - 1
Fixture time: 13:30      Venue: Teddington Lock Sports Campus
Tennis
South Eastern 4B
10 - 2
Fixture time: 13:00      Venue: St Mary's Sports Village
Football
South Eastern 6A
X  
3 - 2
Fixture time: 13:00      Venue: Surrey Sports Park
Monday, 29 January 2018
Netball
Intermediate Division 3
19 - 42
  X
Fixture time: 19:00      Venue: St Mary's Sports Village
Sunday, 28 January 2018
Futsal
South Eastern Conference Cup
3 - 8
Fixture time: 18:45      Venue: St Mary's Sports Village
Badminton
Intermediate Division 1
w/o v
Walkover awarded to St Mary's 1st (LUSL), reason: Unable to field team
Fixture time: 18:00      Venue: St Mary's Sports Village
Lacrosse
Intermediate Premier
17 - 6
  X
Fixture time: 16:00      Venue: Teddington Lock Sports Campus
Futsal
South Eastern 1A
X  
V - V
Fixture time: 14:00      Venue: University of Essex Sports Centre
Additional Notes: Match not played/no result at close of league.
Saturday, 27 January 2018
Football
Competitive Division 3
0 - 4
Fixture time: 14:00      Venue: Goldsmiths Sports Ground (Loring Hall Sports Ground)
Wednesday, 24 January 2018
Basketball
South Eastern 3A
X  
91 - 45
Fixture time: 18:00      Venue: Sports Centre
Hockey
South Eastern 1A
X  
12 - 0
Fixture time: 17:00      Venue: Honor Oak Park
Table Tennis
South Eastern 3A
X  
17 - 0
Fixture time: 15:00      Venue: QMotion Health and Fitness Centre
Rugby Union
South Eastern 2A
X  
w/o v
Involuntary walkover awarded to Queen Mary 1st, reason: BUCS disciplinary ruling
Fixture time: 14:00      Venue: Chislehurst Sports Ground
Additional Notes: BUCS Appeals Panel.
Rugby Union
South B
15 - 17
Fixture time: 14:00      Venue: Teddington Lock Sports Campus
Additional Notes: 
St Mary's University Mens 1st: 2 trys, 1 conversions, 1 penalties
University of Exeter Mens 3rd: 1 trys, 0 conversions, 4 penalties
Rugby Union
South Eastern 6A
19 - 12
Fixture time: 14:00      Venue: Teddington Lock Sports Campus
Additional Notes: 
St Mary's University Mens 2nd: 3 trys, 2 conversions, 0 penalties
London School of Economics Mens 2nd: 2 trys, 1 conversions, 0 penalties
Table Tennis
South Eastern 2A
X  
5 - 0
Fixture time: 13:30      Venue: Reading University Sports Park
Tennis
South Eastern 3A
v w/o
Walkover awarded to King's College 2nd, reason: Unable to field team
Fixture time: 13:00      Venue: St Mary's Sports Village
Badminton
South Eastern 4A
7 - 1
Fixture time: 13:00      Venue: Spinnaker Sports Centre
Monday, 22 January 2018
Netball
Competitive Division 3
X  
w/o v
Walkover awarded to Goldsmiths 1st (LUSL), reason: Other
Fixture time: 18:00      Venue: Haberdasher's Askes Sports Ground
Additional Notes: As agreed by captains due to St. Mary's late arrival.
Netball
Intermediate Division 3
X  
v w/o
Walkover awarded to St Mary's 2nd (LUSL), reason: Unable to field team
Fixture time: --:--     
Sunday, 21 January 2018
Badminton
Intermediate Division 1
v w/o
Walkover awarded to Imperial 2nd (LUSL), reason: Unable to field team
Fixture time: 18:00      Venue: St Mary's Sports Village
Hockey
Intermediate Division 1
V - V
Fixture time: 10:30      Venue: Lee Valley Hockey and Tennis Centre
Additional Notes: JB
Wednesday, 17 January 2018
Rugby Union
South B
w/o v
Walkover awarded to St Mary's 1st, reason: Unable to field team
Fixture time: 14:00      Venue: St Mary's Sports Village
Additional Notes: Please make involuntary. No physical way to fit in moving it. Southampton contacted in plenty of time but no possibilities to move due to no free wednesdays and st mary's players unavailable at weekends.
Table Tennis
South Eastern 3A
15 - 2
Fixture time: 14:00      Venue: Kingswood
Rugby League
South Eastern 1A
18 - 46
Fixture time: 14:00      Venue: Teddington Lock Sports Campus
Wednesday, 13 December 2017
Volleyball
South Eastern 3A
w/o v
Walkover awarded to Anglia Ruskin 2nd (Chelmsford), reason: Unable to field team
Fixture time: 15:30      Venue: Mildmay Sports Hall
Additional Notes: Confirmed with Liam
Rugby Union
South Eastern 2A
43 - 0
Fixture time: 14:00      Venue: St Mary's Sports Village
Additional Notes: 
St Mary's University Womens 1st: 7 trys, 4 conversions, 0 penalties
King's College London Womens 2nd (GKT): 0 trys, 0 conversions, 0 penalties
Football
South Eastern 3A
1 - 4
Fixture time: 14:00      Venue: Teddington Lock Sports Campus
Rugby League
South Eastern 1A
38 - 20
Fixture time: 14:00      Venue: Teddington Lock Sports Campus
Badminton
South Eastern 4A
X  
8 - 0
Fixture time: 14:00      Venue: Brixton Recreation Centre
Football
South Eastern 6A
7 - 2
Fixture time: 14:00      Venue: Teddington Lock Sports Campus
Thursday, 07 December 2017
Futsal
South Eastern 1A
6 - 1
Fixture time: 20:00      Venue: LSBU Sports Centre
Wednesday, 06 December 2017
Basketball
South Eastern 2A
w/o v
Walkover awarded to St Mary's 1st, reason: Unable to field team
Fixture time: 17:30      Venue: St Mary's Sports Village
Netball
South Eastern 5A
34 - 30
Fixture time: 17:30      Venue: Heston Sports Hall
Netball
South Eastern 8A
X  
49 - 35
Fixture time: 15:30      Venue: Kennington Park
Basketball
South Eastern 3A
42 - 59
Fixture time: 15:00      Venue: St Mary's Sports Village
Table Tennis
South Eastern 2A
0 - 5
Fixture time: 14:30      Venue: St Mary's Sports Village
Netball
South Eastern 9B
62 - 15
Fixture time: 14:30      Venue: St Mary's Sports Village
Image description
Back to top